ТД "Warm House"
+380 (67) 313-34-04

Фарба акрилова внутрішня преміум біла, Greinplast FW-PR 10 л

593,01 грн
Код: FW-PR
Мінімальне замовлення: 0 шт.
В наявності
Передзвоніть мені
Контактна інформація
Менеджер: Олександр Морфлюк
Адреса: 79029, Україна, Львівська обл., Львів, Промислова 50/52
Skype: morfij08
Написати постачальнику

Опис

Описание

Фарба акрилова, внутрішня преміум, (біла) Greinplast FW-PR

Використовується для ручної або розпилення реалізації внутрішніх покриттів захисних і декоративних субстратів , таких як бетон, цемент і цемент і вапно, гіпсової штукатурка, гіпсокартон, тонкошарової мінеральної штукатурка, і тому подібні. Він також може бути використаний для покриття для реконструкції існуючих покриттів , Продукт доступний білим кольором.

Виконання робіт: 
Правильні малярські роботи можна розпочати після належної підготовки підкладки та її повного висихання. Для поліпшення робочих властивостей виробник дозволяє додавати макс. 5% води. Кількість доданої води повинна бути однаковою для кожної упаковки. Нанесіть фарбу безпосередньо перед застосуванням. Нанесіть один або два шари роликом або обприскувачем високого тиску. Робота на стіні, яка утворює одну площину, повинна здійснюватися безперервно, без перерв, за допомогою методу "мокра на мокрий", використовуючи матеріал з однієї виробничої партії.

Рекомендація:
Температура навколишнього середовища під час фарбування та сушіння повинна бути від + 5 ° С до + 30 ° С. Оптимальна температура при застосуванні становить + 20 ° С. Для інтенсивних кольорів з високою колірною насиченістю нанесіть праймер у кольорі, рекомендованому Виробником. Закрийте вентиляційні кімнати, поки не зникне запах. Поверхні, що піддаються забрудненню фарби, а у випадку забруднення видаляють перед сушінням.

Характеристики

Производитель
Greinplast
Страна производства
Польша
Тип
акриловая
Назначение
интерьерная
Окрашиваемый материал
бетон, кирпич, штукатурка
Способ нанесения
валик, распылитель
Объем (л)
10

Відгуки

Поки немає відгуків

Подібні товари

Включений режим редагування. Вийти з режиму редагування
наверх