ТД "Warm House"
+380 (67) 313-34-04

Клей для приклеювання і армування мінеральної вати Greinplast KW

393,02 грн/мішок
Мінімальне замовлення: 0 мішок
В наявності
Передзвоніть мені
Контактна інформація
Адреса: 79029, Україна, Львівська обл., Львів, Промислова 50/52
Skype: morfij08
Написати постачальнику

Опис

   

Про продукт

Служить для приклеювання плит з мінвати до стабільних мінеральних основ, а також затоплення сітки зі скловолокна (виконування армувального шару). Виріб класифікується, як мінеральний клейовий розчин, має відмінні клейові властивості i високу початкову адгезію. Добавка протиусадкових волокон підвищує формувальність клею, забезпечує ефект мікроармування та значно збільшує стійкість штукатурки. Клей становить інтегральний компонент набору виробів для утеплення будинків у системах теплоізоляції Greinplast W, WS, WX (у відповідності із АТ) і Greinplast MW.

Клей GREINPLAST КW – це суміш портлендського цементу, мінеральних наповнювачів, а також модифікаційних добавок, які збільшують час тужавіння клею, що в результаті веде до підвищення параметрів стійкості та зчіплення з основою. Додаток целулозних волокон створює ефект мікроармування та суттєво збільшує міцність матеріалу. Клей застосовується для приклеювання плит із мінеральної вати та армування сіткою із скловолокна в системах теплоізоляції GREINPLAST. Має дуже добру здатність до зчіплення з мінеральною ватою та всіма мінеральними основами.


Упакований в тару 25кг.

Властивості

Клей для приклеювання і армування мінеральної вати Greinplast KW - фото Пропорції води Пропорції води
6,2 - 6,7 L
Клей для приклеювання і армування мінеральної вати Greinplast KW - фото Відкритий час роботи Відкритий час роботи
≥ 15 хв.
Клей для приклеювання і армування мінеральної вати Greinplast KW - фото Температура застосування Температура застосування
+5oC до +30o
Клей для приклеювання і армування мінеральної вати Greinplast KW - фото Витрата Витрата
приклеювання плит - 5,0-6,0 kg/m2
знурення сітки - 4,0-5,0 kg/m

Виконання Рекомендації та зауваження

Приготування клеючого розчину: Вміст упаковки (25 кг) всипати в приблизно 6,2 – 6,7 л чистої води і інтенсивно розмішати  до отримання однорідної маси. Кількість додаваної води залежить від атмосферних умов і поглинання основи. Розчин набуває всіх робочих властивостей після 5 хвилин та повторного розмішування. Час придатності розчину, розведеного водою, не перевищує 2 годин.

Приклеювання плит мінвати: Місця нанесення клею на плити гродану повинні бути попередньо прошпакльовані ним же. Клей на плити з мінеральної вати типу ламела необхідно нанести на цілу поверхню шпателем з висотою зубців мінімум 10 мм. Плити з невпорядкованими волокнами приклеюємо, наносячи клей на краї смугами шириною 3-4 см, а на решту поверхні – декількома кружками діаметром 8-12 см. Так приготовані плити необхідно відразу ж прикласти до стіни і притиснути аж до отримання рівної поверхні з сусідніми плитами. Загальна поверхня нанесеної клеючої маси після приклеювання має займати мін. 40% поверхні плити. Недопустимим є приклеювання мінвати виключно методом на кружки.

Затоплення сітки: До виконання армуючого шару можна приступати мінімально після двох днів з приклеювання плит. Поверхню плит необхідно попередньо притерти і очистити від вільних мінеральних волокон. Клей наносити за допомогою сталевої терки, товщиною бл. 2 мм, починаючи від верху стіни полосами шириною армуючої сітки. Потім негайно втопити армувальну сітку, втискаючи її в масу за допомогою терки. На наступному етапі нанести шар клею товщиною до 1 мм аж до цілковитого її затоплення. Повна товшина армувального шару має становити від 3 до 5 мм. Слід пам'ятати про 10 см захвати сітки сітки в місцях її з'єднання.

Приготування основи:

  Мінеральну вату слід приклеювати на міцні сухі основи, очищені від пилу, бруду, мастил і жирів. Штукатурки з поганим зчіпленням, які легко осипаються, так само, як і паронепроникні малярні покриття, необхідно усунути. Поверхні з високим поглинанням перед початком теплоізоляційних робіт слід заґрунтувати ґрунтуючим препаратом GREINPLAST U. Значні нерівності та заглиблення вирівняти розчином GREINPLAST ZW. Грибки і плісняву необхідно обов’язково усунути.

Виконання:

    Плити з мінеральної вати типу ламела необхідно спочатку покрити по цілій поверхні, що підлягає приклеюванню, гладкою стороною шпателя, а пізніше нанести клей шпателем з висотою зубців мінімум 10 мм. Плити з невпорядкованими волокнами приклеюємо, наносячи клей кельмою у вигляді 6-8 купок діаметром близько 60 мм., розміщених рівномірно на внутрішній поверхні плити, та смугами шириною 3-5 см на її краях. Місця нанесення клею повинні бути попередньо прошпакльовані ним же. Плиту необхідно відразу ж прикласти до стіни і притиснути аж до отримання рівної поверхні з сусідніми плитами. Недопустимо дотискати приклеєні плити повторно, ані рухати ними через 10 хвилин. До фіксації плит механічними кріпленнями (згідно з проектом утеплення) можна приступити через 48 годин. До виконання армуючого шару можна приступати мінімально після двох днів з приклеювання плит. Поверхню плит необхідно ретельно очистити від вільних мінеральних волокон. Розчин наносити на плиту за допомогою зубчатого шпателю з відповідною величиною зубців. Після нанесення розчину необхідно негайно втопити армувальну сітку за допомогою шпателю. Потім на поверхню приклеєної сітки потрібно нанести шар клею товщиною мінімум 1 мм аж до цілковитого її затоплення. Важливо пам’ятати про захвати сітки в місцях її з’єднання. Мінімальна товщина армувального шару – 3 мм. Розхід клею залежить від того, наскільки рівною є поверхня.

Характеристики

Условия эксплуатации
универсальный
Состояние клея
сухая смесь
Назначение
строительный

Відгуки

Поки немає відгуків

Подібні товари

Включений режим редагування. Вийти з режиму редагування
наверх