ТД "Warm House"
+380 (67) 313-34-04

Клей для пінопласту і сітки GREINPLAST К (універсал)

280,67 грн
Мінімальне замовлення: 0 шт.
В наявності
Передзвоніть мені
Контактна інформація
Адреса: 79029, Україна, Львівська обл., Львів, Промислова 50/52
Skype: morfij08
Написати постачальнику

Опис

Про продукт

Служить для затоплювання сітки зі скловолокна (виконування армувального шару) та приклеювання плит з пінопласту до стабільних мінеральних основ. Виріб класифікується, як мінеральний клейовий розчин, має відмінні клейові властивості i високу початкову адгезію. Добавка протиусадкових волокон підвищує формувальність клею, забезпечує ефект мікроармування та значно збільшує стійкість штукатурки. Він становить інтегральний компонент набору виробів для утеплення будинків у системах теплоізоляції Greinplast A, T, G, X, S, H (у відповідності із АТ) і Greinplast EPS (у відповідності із ЕТА).


Упакований в тару 25кг.

Властивості

Клей для пінопласту і сітки GREINPLAST К (універсал) - фото Пропорції води Пропорції води
6,2 - 6,7 L
Клей для пінопласту і сітки GREINPLAST К (універсал) - фото Відкритий час роботи Відкритий час роботи
≥ 15 хв.
Клей для пінопласту і сітки GREINPLAST К (універсал) - фото Температура застосування Температура застосування
+5oC до +30o
Клей для пінопласту і сітки GREINPLAST К (універсал) - фото Витрата Витрата
приклеювання плит - 4,0-6,0 kg/m2
знурення сітки - 3,0-4,0 kg/m

ВиконанняРекомендації та зауваження

Приготування клеючого розчину: Вміст упаковки (25 кг) всипати в приблизно 6,2-6,7 л чистої води і інтенсивно розмішати до отримання однорідної маси. Кількість додаваної води залежить від атмосферних умов і поглинання основи. Розчин набуває всіх робочих властивостей після 5 хвилин та повторного розмішування. Час застосування розробленого з водою розчину не перевищує 1 год.

Приклеювання пінополістирольних плиток: Клей на пінополістирольну плитку наносити на краї полосами шириною мін. 3-4 см, а на решту поверхні декількома кружками діаметром 8-12 см. Пінополістирол слід негайно прикласти до стіни і притискати аж до отримання рівної із сусідніми плитами поверхні. Загальна поверхня нанесеної клеючої маси після приклеювання має займати мін. 40% поверхні плити. Недопустимим є приклеювання пінополістиролу виключно методом на кружки.

Затоплення сітки: Клей наносити на поверхню плиток (після мін. 2 днів від їх приклеювання після поереднього притертя всієї поверхні пінополістиролу), використовуючи сталеву терку, товщиною мін. 2 мм, починаючи від верху стіни полосами шириною армуючої сітки. Потім негайно затопити армуючу сітку, втискаючи її в масу за допомогою терки. На наступному етапі нанести шар клею товщиною до 1 мм аж до повного покриття сітки. Повна товшина армуючого шару має становити від 3 до 4 мм. Слід пам'ятати про заховання 10 см сітки в місцях її з'єднання .

Характеристики

Вес
25 кг
Вид
теплоизоляционные смеси
Вяжущее средство
цементное, полимерное
Крупность зерен (Dмакс)
дисперсная
Назначение
для теплоизоляционных плит

Відгуки

Поки немає відгуків
Включений режим редагування. Вийти з режиму редагування
наверх