+380 (67) 31... показати
Шпаклевка гипсовая (универсальная), Greinplast SGT (твердая) 20 кг
Шпаклевка гипсовая (универсальная), Greinplast SGT (твердая) 20 кг ##от компании## ТД "Warm House" - ##фото## 1

Шпаклевка гипсовая (универсальная), Greinplast SGT (твердая) 20 кг

У вибране
Замовити дзвінок
Задати питання
363,36 ₴/мішок
Під замовлення
Код: GRE-SGT

Доставка

Можливість доставки післяплатою уточнюйте
Нова Пошта
Детальніше про доставку

Оплата

Післяплата
Оплата частинами
Миттєва розстрочка
Контактна інформація
Телефони
+380 (67) 31... показати
Skype
Адреса
79029, Украина, Львовская обл., Львов, Промислова 50/52 на мапі

Опис

  pic_c7038cbaa3267da64c1a5a1a27377040_1920x9000_1.jpg

Шпаклівка гіпсова, тверда Greinplast SGT

Cуха суміш природних гіпсів, мінеральних наповнювачів, а також відповідних пластифікаційних добавок, які збільшують час застигання та забезпечують добре закріплення на основі. Продукт класифікується як гіпсова тонкошарова штукатурка - тип B2/20/2 або оздоблювальна шпаклювальна маса - тип 2B. Шпаклівка може застосовуватись всередині будинків в приміщеннях, які не підлягають тривалому впливу вологи. Служить для виконування тонкошарових гіпсових штукатурок на типових мінеральних основах, з'єднування (з використанням армувальних стрічок) та шпаклювання поверхонь гіпсово-картонних плит.

Упаковка: 20 кг. 

Виконання робіт:

Приготування основи: Основа повинна бути рівною, щільною, сухою, очищеною від речовин, що перешкоджають зчіпленню. У випадку неоднорідних основ або основ з високим поглинанням потрібно їх заґрунтувати відповідно розведеним препаратом GREINPLAST U. Враховуючи корозійну дію гіпсу, не допускати до безпосереднього контакту всіх чавунних елементів зі шпаклівкою. Приготування суміші: Відповідну кількість шпаклівки висипати до чистої води і перемішувати до отримання однорідної маси без жодних згустків. На 1 кг сухої суміші слід додати приблизно 0,40 л води. Масу відставити на 5 хв., після чого знову розмішати. Для приготування шпаклівки використовувати чисті ємності і знаряддя. Одноразово приготувати таку кількість матеріалу, яка може бути використана протягом 60 хв. Залишки затверділого гіпсу скорочують час застигання. Не використаний затверділий матеріал не надається для повторного розріджування його водою.
Шпаклювання: Масу накладати рівномірно, сильно притискаючи її до основи. Максимальна товщина шару - 5 мм. Товщина шару суттєво впливає на час висихання шпаклівки. Після повного висихання шару можна наносити наступні аж до отримання бажаного результату. Для заповнення швів гіпсокартонних плит використовуйте армувальні стрічки. Для того у шов слід накласти шар шпаклівки, а потім вдавити в неї армувальну стрічку. На черговому етапі шов потрібно ще раз перешпаклювати. Так підготовані поверхні можна загладити гіпсовою гладдю GREINPLAST GG або готовою шпаклівкою для внутрішніх робіт GREINPLAST SA.

Рекомендації та зауваження:

Усі роботи слід виконувати при температурі навколишнього середовища від +5°С до +30°С. Оптимальна температура застосування +20°С. Поверхні піддані забрудненню забезпечити, а забруднення усунути до засихання. Низькі температури або висока вологість повітря значно збільшують час обробки.
Будь-яке втручання в склад продукту недопустиме і може значно знизити якість використовуваного матеріалу. Інформація, наведена в інструкції має на меті гарантувати оптимальне використання продукту, однак не є підставою для юридичної відповідальності Виробника, тому що умови виконання робіт залишаються поза його контролем. Витрати шпаклівки залежать від того, наскільки рівною є основа.

Купити Шпаклевку гипсовую (универсальную), Greinplast SGT (твердая) в місті Києві та з доставкою по всій Україні ви можете в нашому інтернет магазині https://greinplast.kiev.ua/

Також можете звернутися в наше представництво в місті Києві за адресою вул. Крайня, 1-В

Інші шпаклювальні суміші Ви можете переглянути перейшовши по ссилці https://greinplast.kiev.ua/products/shpaklevki-i-gipsovye-gladi-f9326399/ 

Характеристики

Код товару
GRE-SGT
Виробник
Greinplast
Країна виробництва
Польша
Вид смеси
выравнивающие шпаклевочные смеси
Тип
сухая смесь
Вяжущее средство
гипсовое
Назначение
для пазогребневых блоков
Вага
20 кг
Время высыхания
3
Расход
1
Температура поверхности
+5°C, +30°C
Колір
серый

Подібні товари