ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ!!!
+380 (67) 313-34-04

Клей полиуретановый, Greinplast KP

429,10 ₴/банка
Код: GRE-KP
Мінімальне замовлення: 0 банка
В наявності
Передзвоніть мені
Контактная информация
Адрес: 79029, Україна, Львівська обл., Львів, Промислова 50/52
Skype: morfij08
Написать компании

Описание

  Клей полиуретановый, Greinplast KP - фото pic_12c3043649508f4353015263847fe4fa_1920x9000_1.jpg

Поліуретановий клей - Greinplast KP

Застосовується для кріплення ізоляційних панелей до стін з різних матеріалів, для ізоляції будівель в системах, де плати одночасно механічно закріплюються, фіксуючи ізоляційні плити для ізоляційних дахів і плоских дахів.

Він також може бути використаний для склеювання та звукоізоляції підвіконь, скриньок, стінових панелей, листового металу та ін. А також для заповнення проміжків і пустот між панелями та ізоляційними плитами.

 

Балон: 750 мл.

 

Виконання робіт:

Клейовий ящик повинен мати температуру> 5 ° C (рекомендується + 20 ° C). Безпосередньо перед нанесенням адгезиву змішують вміст банки, енергійно струшуючи приблизно 30 секунд. Вкрутіть балон в пістолет і відрегулюйте насадки для нанесення за допомогою ручки на задній частині ручки. Зберігайте розетку на відстані 1 - 2 см від землі. Нанесіть не менше трьох паралельних діаметрів 3 см безпосередньо на поверхню панелі - обов'язково уздовж усіх країв. Максимальна відстань між доріжками - 30 см. Приблизно через 1 хв. покладіть панель на стіну, злегка натисніть і зафіксуйте її кінцеве положення в межах макс. 8 хвилин (при + 20 ° C і 65% RH). При більш високій температурі і вологості час корекції скорочується, при більш низьких температурах він подовжується. Відкриваються отвори і стики між панелями з одним і тим же виробом (під час затвердіння адгезиву піниться і заповнює порожнечі). Усунути надлишок клею механічно після затвердіння, свіжий бруд - пінисті рідини (примітка! Містить сильні розчинники, ми рекомендуємо раніше випробувати опір підкладки). Після закінчення робіт вимкніть регулюючу насадку. Пістолет з гвинтовою клейкою коробкою можна зберігати у вертикальному положенні протягом тривалого часу, не побоюючись заблокувати насадку.

 

Рекомендації та коментарі:

Не використовуйте під час дощу та сильного вітру. Ізоляційні панелі на вертикальних поверхнях повинні бути додатково механічно зафіксовані. 
Застосування цього продукту може викликати алергічні реакції у людей, які мають алергію на діізоціанати. Особи, які страждають астмою, екземою або проблемами шкіри, повинні уникати контакту з цим продуктом, включаючи контакт зі шкірою. Цей виріб не можна використовувати у випадку поганої вентиляції, якщо не використовується захисна маска з відповідним газовим фільтром (наприклад, тип А1 згідно EN 14387).

 

 

Купити Клей полиуретановый, Greinplast KP в місті Києві та з доставкою по всій Україні ви можете в нашому інтернет магазині https://greinplast.kiev.ua/

Також можете звернутися в наше представництво в місті Києві за адресою вул. Крайня, 1-В

Інші клея для систем утеплення Ви можете переглянути перейшовши по ссилці https://greinplast.kiev.ua/products/kleya-dlya-sistem-utepleniya-f9326434/

 

Характеристики

Производитель
Greinplast
Страна производства
Польша
Тип клея
полиуретановый клей
Приклеиваемый материал/изделие
пенопласт
Условия эксплуатации
для наружных работ
Вес
0.75 кг
Особенности
морозоустойчивый
Количество компонентов
однокомпонентный
Состояние клея
готовая эмульсия
Назначение
строительный
Тип
полиуретановый

Відгуки

Поки немає відгуків

Подібні товари

Включений режим редагування. Вийти з режиму редагування
наверх